Pałac Struga

Wyjazdy rodzinne

Nasza oferta pobytowa przygotowana jest specjalnie pod wyjazdy rodzin nawet z bardzo małymi dziećmi, lubiących aktywny tryb życia – jesteśmy technicznie przygotowani na Państwa przyjazd (specjalne łóżeczka, wanienki, krzesełka).

Od 2012 roku udostępnimy Państwu zrewitalizowany, własny, zabytkowy park pełen bogatej roślinności oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci, który umożliwi rodzicom szukającym spokoju pełen relaks wśród zielonych alejek i pagórków wokół Pałacu Struga.

W sąsiadującym ze Strugą uzdrowiskowym miasteczku Szczawno Zdrój, łaskawie obdarzonym przez przyrodę w przepiękny krajobraz, łagodny podgórski mikroklimat, czyste powietrze, wodę mineralną i nowoczesne zaplecze lecznicze możecie korzystać Państwo z dobrodziejstw natury w postaci kuracji i zabiegów leczniczych oferowanych przez zakład Przyrodoleczniczy, z jaskini solnej, oraz z przepięknych tras spacerowych. Teatr Zdrojowy z bogatym repertuarem spektakli, wystaw i imprez kulturalnych oraz gęsto usłane kafejki i bary z szerokim wachlarzem usług rozrywkowych umilą Państwa pobyt.

Z myślą o najmłodszych zaproponujemy Państwu wycieczki do:

  • palac-struga-herb-logoJedliny Zdrój, w której znajduje się kompleks Karolinka: park linowy, tor saneczkowy a w okresie zimowym szkółka narciarska
  • palac-struga-herb-logopobliskiego Wałbrzycha, w którym mieści się salon zabaw Mikołajek, teatr Lalek i Cinema City
  • palac-struga-herb-logomalowniczej Łomnicy z łowiskiem pstrągów, w którym każde dziecko może samodzielnie złowić swoją rybkę

Dzwoniąc, pytajcie Państwo o oferty pobytowe powyżej 3 dni – oferujemy atrakcyjne rabaty!

Kameralne uroczystości Specjalizujemy się w organizacji kameralnych uroczystości.


więcej...

Noclegi
Naszym gościom oferujemy 16 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach.


więcej...

Zwiedzanie Pałacu Struga Zapraszamy na zwiedzanie Pałacu w weekendy i święta do 30 września 2015r


więcej...
012

Hotel*** Pałac Struga | Restauracja AdelsbachMury z historią, ludzie z pasją

Pałac Struga

ul. Wiejska 2 | 58-311 Struga
gm. Stare Bogaczowice
woj. dolnośląskie

Recepcja

tel. 74 842 2009
marketing@palacstruga.pl